ÖVRIGT / Diverse / Ymnighetshorn 5966106

nr 596 6106

Ymnighetshorn

nysilver, höjd: 45 cm

Kondition: slitage, skador, graverad

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 31 augusti 2009
kl 19:57:22